Daphne - Živá učebnica a jej letná ponuka akcií a zážitkov pre deti

 

 

TLAČOVÁ SPRÁVA

 

 

 

DAPHNE - ŽIVÁ UČEBNICA A JEJ LETNÁ PONUKA AKCIÍ A ZÁŽITKOV PRE DETI

 

Stiahnuť správu v .pdf

 

DAPHNE - ŽIVÁ UČEBNICA A JEJ LETNÁ PONUKA AKCIÍ A ZÁŽITKOV PRE DETI

DAPHNE - Živá učebnica pripravila letnú ponuku akcií, počas ktorých sa s vami veľmi radi podelíme o metódy našej práce - poznávanie a objavovanie sveta okolo nás, hry, pokusy a zážitkové učenie.

Vyberte sa s nami na Výlet so Živou učebnicou určený  pre návštevníkov a rodiny s deťmi  ktorý hľadajú netradičné zážitky pre svoje deti, alebo umožnite vašim deťom zažiť originálny denný tabor s britskými lektormi.


VÝLET SO ŽIVOU UČEBNICOU

Tím Živej učebnice Vás vezme na náučno – hravú prechádzku do okolia Banskej Štiavnice. V prípade nepriaznivého počasia pripravíme program v bylinkárskej a alchymistickej dielni v centre mesta.

Vychádzky sú v sobotu 13. júna dopoludnia a 27. júna poobede a sú ZDARMO. Určené sú pre deti s rodičmi. Deti od 5 rokov sa môžu vychádzok zúčastniť aj bez dozoru rodičov.

Viac informácií a prihlasovanie: zivaucebnica [at] gmail [dot] com.

 

DENNÉ TÁBORY

Počas denných táborov deťom od 5 do 12 rokov sprostredkujeme Živú učebnicu, ktorá predstavuje učenie radostné, nenútené, hravé, objavné, plné pokusov i omylov ako súčasťou nášho každodenného života s podporovaním prirodzených potenciálov každého z nás. Tábory budú čiastočne prebiehať v angličtine – vďaka našim zahraničným lektorom.


Prvý denný tábor prebehne 1.-4. Júla.

Ďalší je pripravený na 22.-25. júla a bude obohatený o časť programu v spolupráci so súkromnou základnou školou Bakomi a ich knihovníckou dielňou.

Cena: 11 EUR na deň vrátane obeda, pre účastníkov všetkých dní máme pripravený darček – rozprávkové poviedy J. Červenáka napísané priamo pre Živú učebnicu-  Legendy Zlatého mesta.

Viac informácií a prihlasovanie: zivaucebnica [at] gmail [dot] com

 

SLEDUJTE NÁS

Určite sa objavíme aj na ďalších akciách – či už organizovaných mestom Banská Štiavnica, na festival POHODA alebo pri iných príležitostiach.

Preto sledujte naše aktuality na www.zivaucebnica.org alebo si nás pridajte na Facebook - Živá učebnica.

 

Projekt Banská Štiavnica  - Živá Učebnica príbehového vzdelávania neziskovej organizácie DAPHNE bol podporený v rámci Blokového grantu švajčiarsko – slovenskej spolupráce prostredníctvom  Nadácie Ekopolis.


Kontakt:
Viera Lasáková, DAPHNE - Živá učebnica, viera [dot] lasakova [at] gmail [dot] com, tel. 0907169131

 

Stretnutie s majstrom Hellom